Страхування PROСтрахування PRO
Cервіс для страхових агентів
Пам'ятки по страхуванню

Загальна інформація

     
← інші пам'ятки

Автострахування
Автомобіль може принести своєму власникові не тільки відчуття свободи, насолоди швидкістю, комфорт і відчуття переваги над тими, хто їм не володіє. Автомобіль - це ще і джерело підвищеної небезпеки в першу чергу для пішоходів, що зазівалися, в другу - для колег по дорожньому руху, ну і в третю - для гаманця свого господаря.


Кататися хочеться швидко, але і розоритися на ремонті битої тачки немає бажання, тим більше, якщо вона не твоя. Страховий ринок відреагував на ці бажання миттєво. Купуєш поліс автокаско - і питання з оплатою ремонту твого автомобіля вирішене! Боїшся шахраїв - купуй «Повне КАСКО» і замість погнаної машини отримаєш гроші від страхової компанії (за вирахуванням франшизи, звичайно).


Побив чужий автомобіль? Не біда! Батьківщина подбала про обов'язкове страхування відповідальності автовласників. Якщо автолюбитель придбав собі "обязаловку", то має повне право бити машини колег по дорозі рівно на 25,5 тисяч гривень, по збитках життя й здоров'ю співгромадян грошей на компенсації потерпілим виділяється більше - 51 тисяча гривень. З "обязаловкой", звичайно, не розгуляєшся. Збиток, який перевищує встановлений державою ліміт доведеться заплатити зі своєї кишені. По дорогах України колесить немало «сирітських» брабусов з лендкрузерамі.


Вгадайте скільки коштує бампер у самого завалящого брабуса? Не хочете знати - купуйте добровільне страхування автоцивільної відповідальності з лімітом тисяч на 100 гривень і не думайте про погане.


Приємною добавкою до страхування автомобіля буде страхування водія і пасажирів від нещасних випадків і страхування багажу. 

Джерело

 

 
 
 • Що й від чого можна захистити

  Автострахування — захист вашого автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкодження або втрати, а також страхування відповідальності водія.
 • Стоимость и условия автострахования

  Размер страхового тарифа определяется индивидуально в зависимости от марки, модели, срока эксплуатации и мощности двигателя транспортного средства, условий хранения автомобиля, меры надежности противоугонных устройств, водительского стажа лиц, которые имеют право руководить транспортным средством, количества автомобилей, которые подлежат страхованию и т.п. и составляет: 0,4 - 8,5 (% от страховой суммы).
 • Действия при наступлении страхового случая

  Страховой случай как снег на голову - случается нежданно-негаданно. Однако Вы должны быть готовы встретить его во всеоружии.
 • Как получить страховые выплаты

  Когда вы заключаете договор со страховой компанией, мир кажется безоблачным. Но стоит делу дойти до выплат, на горизонте собираются тучи.