Страхування PROСтрахування PRO
Cервіс для страхових агентів

Каталог страхових компанійУкргазпромполис
Укргазпромполис
Страхує: Транспорт, Недвижимость, Имущество, Отдых и Путешествия, Жизнь и Здоровье, Финансы
Тел.: (044) 235-25-00
Факс.: (044) 235-31-13
Киев, О.Гончара 41 (5 этаж)
www.ugpp.com.ua/

Відкрите акціонерне товариство страхова компанія “Укргазпромполіс” заснована 26 грудня 1996 року.

Засновниками компанії виступили акціонерне товариство “Укргазпром” (що об'єднувало підприємства всієї газової промисловості України і в 1998 році стало базою для створення НАК “Нафтогаз України”), АКБ “Укргазпромбанк” та об'єднаний профком ДП “Київтрансгаз”. Статутний фонд страхової компанії “Укргазпромполіс” становить 25 млн. грн.

Відкрите акціонерне товариство страхова компанія “Укргазпромполіс” є учасником наступних об'єднань страховиків:

з 18 листопада 1999 року - асоційований член Моторного (транспортного) страхового бюро України. Єдине об'єднання страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.
з 25 листопада 2004 року - член Ліги страхових організацій України. Неприбуткове об'єднання учасників ринку страхових послуг України, яке створене з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг.
з 08 вересня 2006 року -  учасник Асоціації “Страховий бізнес”. Діяльність Асоціації спрямована на сприяння розвитку страхової діяльності в Україні, представництво інтересів учасників Асоціації в органах державної влади та управління, громадських та комерційних організаціях, захист прав та інтересів учасників Асоціації, забезпечення зв'язків з громадськістю.